پرسش‌های متداول

در ابتدا پروژه‌ی شما تعریف می‌شود؛ به این صورت که جزئیات محصول اعم از موقعیت محصول در بازار، ساختار محصول، سناریوی استفاده و تیراژ آن مشخص شده و ادامه‌ی فرآیند بر اساس آن طی می‌شود.

ما در زمینه‌های طراحی محصول، طراحی گرافیک، طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه‌ کاربری (UX)، طراحی بسته بندی و نمونه سازی و مشاوره‌ی تولید به شما کمک می‌کنیم که محصولات متمایزی را نسبت به نمونه‌های موجود در بازار ارائه دهید.

ایکاس به عنوان کارگزار رسمی معاونت علمی و فناوری آماده خدمات به شرکت‌های دانش بنیان می‌باشد. برای ثبت درخواست و استفاده از تسهیلات طراحی صنعتی به لینک کارگزاری ایکاس در سامانه bizservices مراجعه نمایید.

 

برای شروع پروژه طراحی در استودیوی ایکاس در ابتدا باید پروژه شما تعریف و تفهیم شود. این پیش زمینه از اطلاعاتی که شما در اختیار ما می‌گذارید و هم‌چنین تحقیق و بررسی تیم ما بدست می‌آید. پس از آن، هزینه و زمان مورد نیاز پروژه اعلام شده و در صورت توافق، پروژه آغاز می‌شود. 

پس از تعریف پروژه و تعیین جزییات آن، هزینه و زمان موردنیاز طراحی با توجه به پیچیدگی‌های پروژه تعیین خواهد شد. عوامل مختلفی بر این دو فاکتور تاثیرگذارند که شدت و ضعف آنها نیز در هر مورد، ممکن است مختلف باشد. عواملی که بر زمان و هزینه هر پروژه‌ی طراحی تاثیر گذار است عبارتند از:

  •  پیچیدگی‌های مکانیکی و فرمی
  • محدودیت‌های ساخت، مواد و قطعات
  • استانداردهای لازم برای طراحی دستگاه
  • حساسیت عملکردی دستگاه (به طور مثال در طراحی تجهیزات پزشکی)
  • گروه کاربر محصول

بهره گیری از خدمات طراحی از ابتدای فرآیند خلق مصنوعات باعث خلق ارزش های معناداری در محصولات و تجربه کاربر می‌گردد. خلق ایده‌هایی جدید باید بر اساس پارامترهای اصلی و تعیین کننده صورت بگیرد. در این صورت محصول برای ساخت و معرفی به بازار آماده است. در این مرحله، فب لب ایکاس در زمینه طراحی و ساخت محصولات به خصوص مصنوعات فلزی شما را در روند تولید محصول خود، یاری می‌نماید. 

استودیوی ایکاس با تجربه و تسلط کافی بر روش‌های تولید نمونه و محصول نهایی، با توجه به فاکتورهایی مانند هویت برند، بودجه، استراتژی تولید و کاربر نهایی، شما را در این راه همراهی می‌کند. مشاوره به صورت ارائه راهکار به شرکت‌ها و صاحبان کسب و کاری است که نیازمند مشاوره و خدمات در زمینه طراحی، ساخت و تولید هستند. هدف ما کمک به خلق تجربه‌ای خوشایند برای کاربران محصولات مختلف در حوزه‌هایی از قبیل صنایع از قبیل تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، بانکی، لوازم خانگی، حمل و نقل و غیره است.

فرم ثبت نام دوره مقدماتی تجربه طراحی محصول

لطفا جهت ثبت نام در دوره، اطلاعات زیر را وارد کنید و در صورت نیاز به راهنمایی یا اطلاعات بیشتر با شماره 09126088533 تماس بگیرید.