مشتریان ما

اولویتمان هستند

گروه طراحی صنعتی ایکاس، متشکل است از طراحان و مهندسان صنعتی و با هدف ارائه خدمات طراحی و مهندسی محصول به تولیدکنندگان داخلی، در سال ۸۵ تأسیس گردید. این گروه همواره در تلاش بوده تا با یافتن راه حل های خلاق، اقتصادی و انسان محور، محصولات تولیدشده شرکت های تولیدی را از نمونه های عرضه شده مشابه در بازار، متمایز گرداند. این مهم، از یک سو بر پایه تجربه های هنری، شناخت فنی و علوم انسانی و از سوی دیگر بر پایه متدهای نوآورانه استوار است. بدین ترتیب ایکاس با استفاده از رویکردهای نوین بازاریابی، مدیریت کیفیت و در نظر گرفتن خواسته های جامعه هدف، محصولات طراحی را با قابلیت رقابتی بیشتری به کارفرما ارائه می دهد.


ما تلاش می کنیم که کسب و کار شما را از طریق


طراحی و نوآوری رشد و توسعه دهیم.

تفاوت یک محصول خوب و یک محصول عالی در ده درصد نهایی است. همه­ ی محصولات نود درصد اشتراک دارند، ویژگی­ های اصلی مشترک، قیمت یکسان و داستان مشابه. اما ده درصد آخر است که تفاوت واقعی را تعیین می­ کند. این بخشی است که شما را از رقبایتان جدا می­ کند. این دشواری و مشقت جزییات است و ممکن است پنجاه درصد از وقت شما را به خود اختصاص دهد. اما زمان چیزی نیست که شما به دنبال سنجش آن هستید، شما به دنبال سنجش تفاوت بین خوب و عالی هستید.

حوزه های فعالیت ما

طراحی محصول

طراحی محصول در استودیو ایکاس مجموعه ای از فعالیت های استراتژیک و تاکتیکی از ایده پردازی تا تجاری سازی و خلق یک طراحی محصول است. در یک رویکرد سیستماتیک، طراحان محصول ایده ها را مفهوم سازی و ارزیابی کرده و آنها را به یک محصول یا مصنوع ملموس جدید تبدیل می سازند. این حوزه از فعالیت شامل طراحی تمامی محصولاتی می باشد که در زمینه مختلف نیاز به طراحی دارندکه شامل طراحی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، مبلمان شهری، تجهیزات حمل و نقل و هر آنچه که به عنوان یک محصول تجاری تولید انبوه می گردد.

طراحی بسته بندی

بسته بندی یکی از بخش های مهم در تجربه کلی مشتری از برند است.بسته بندی می تواند شامل بسته بندی بیرونی، بسته بندی داخلی، بسته بندی محصول یا هر سه باشد. خواه شما محصولات خود را بصورت آنلاین می فروشید یا در فروشگاه، در نظر گرفتن بسته بندی به عنوان بخشی از تجربه کلی برند و نه بعنوان بخشی مجزا اهمیت بسیاری دارد.

طراحی محیطی

طراحی یک فضا، همانند طراحی محصول می تواند کیفیت استفاده کنندگان آن را تحت تاثیر قرار دهد. مهم ترین عامل در تعیین مشخصات شکل دهنده یک محیط، کاربری و هدف استفاده از آن است. از طرف دیگر، محیط های داخلی، خارجی و فضاهای موقت، هر یک ملزومات خود را دارا بوده و طراحی منحصر به فرد خود را اقتضا می کند. نحوه طراحی و ساخت محیط، بصورت قابل توجهی اتفاقات درون آن محیط را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تخصص های ما

  • تحقیقات و تعیین استراتژی طراحی و تولید محصول
  • ارزیابی و تحلیل محصولات بازار
  • ایده پردازی، طراحی دستی و حل خلاقانه صورت مسئله های طراحی
  • توسعه ایده و  ارتقای کانسپت محصول
  • مدلسازی کامپیوتری CAD & CAM
  • ارزیابی و تعیین مواد و روش های تولید
  • طراحی جزئیات و اتصالات محصول متناسب با روش های تولید
  • نمونه سازی و پروتوتایپینگ محصول
  • طراحی گرافیک محصول و بسته بندی
  • ارائه مشاوره تولید و نظارت کیفی تولید محصول


تیم ما

سینا گویلی مدیر استودیو طراحی ایکاس

محمد سینا گویلی

کارشناسی ارشد طراحی صنعتی
تخصص: طراحی محصول، طراحی تجهیزات پزشکی، مبلمان شهری، بسته بندی

Dummy Image

شبنم کامیار

طراحی محصول، طراحی بسته بندی

استودیو طراحی ایکاس احسان تقدسی

احسان تقدسی

کارشناسی ارشد طراحی صنعتی
تخصص: طراحی تجربه کاربری، طراحی گرافیک رابط کاربری، طراحی محصول، طراحی بسته بندی

صابر مردانی استودیو طراحی ایکاس شرکت طراحی صنعتی طراحی محصول

صابر مردانی

پروتوتایپینگ، مدل سازی کامپیوتری، مدل سازی صنعتی، ماکت سازی صنعتی و عمرانی

Dummy Image

ستار سعادتمند بحری

تخصص: طراحی داخلی، طراحی مبلمان، دکوراسیون فروشگاهی

سید مرتضی اعتصامی استودیو طراحی ایکاس شرکت طراحی صنعتی طراحی محصول

سید مرتضی اعتصامی

تخصص: مدریت و کنترل پروژه، بازاریابی، مدیریت صنعتی