کسب و کار شما اولویت ما
و مخاطبان شما منبع الهام ما هستند

شرکت راهکارخلاق طراحی صنعتی کارزان با نام تجاری ایکاس، متشکل از طراحان و مهندسان صنعتی و با هدف ارائه خدمات طراحی و مهندسی محصول به تولیدکنندگان داخلی، در سال ۸۵ تأسیس گردید. ما همواره در تلاش بوده‌ایم تا با یافتن راه حل‌های خلاق، اقتصادی و انسان محور، محصولات تولیدشده شرکت‌های تولیدی را از نمونه‌های عرضه شده مشابه در بازار، متمایز گردانیم. این مهم، از یک سو بر پایه تجربه‌های هنری، شناخت فنی و علوم انسانی و از سوی دیگر بر پایه متدهای نوآورانه استوار است. بدین ترتیب تیم ما با استفاده از رویکردهای نوین بازاریابی، مدیریت کیفیت و در نظر گرفتن خواسته‌های جامعه هدف، محصولات طراحی شده را با قابلیت رقابتی بیش‌تری به کارفرما ارائه می‌دهد.‌

ما تلاش می‌کنیم که کسب‌و‌کار شما را از طریق طراحی و نوآوری، رشد و توسعه دهیم

تفاوت یک محصول خوب و یک محصول عالی در ده درصد نهایی است. همه‌ی محصولات نود درصد اشتراک دارند، ویژگی­‌های اصلی مشترک، قیمت یکسان و داستان مشابه. اما ده درصد آخر است که تفاوت واقعی را تعیین می­‌کند. این بخشی است که شما را از رقبایتان جدا می­‌کند. این دشواری و مشقت جزییات است و ممکن است پنجاه درصد از وقت شما را به خود اختصاص دهد. اما زمان چیزی نیست که شما به دنبال سنجش آن هستید، شما به دنبال سنجش تفاوت بین خوب و عالی هستید.

حوزه‌های فعالیت ما

خدمات طراحی محصول

طراحی محصول در استودیو ایکاس مجموعه‌ای از فعالیت‌های استراتژیک و تاکتیکی از ایده‌پردازی تا تجاری‌سازی و خلق یک طراحی محصول است. این حوزه از فعالیت شامل طراحی تمامی محصولاتی می‌باشد که در زمینه مختلف نیاز به طراحی دارند که شامل طراحی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، مبلمان شهری، تجهیزات حمل و نقل و هر آنچه که به عنوان یک محصول تجاری تولید انبوه می‌گردد.

خدمات طراحی بسته بندی

بسته‌بندی یکی از بخش‌های مهم در تجربه کلی مشتری از برند است. بسته‌بندی می تواند شامل بسته‌بندی بیرونی، بسته‌بندی داخلی، بسته‌بندی محصول یا هر سه باشد. خواه شما محصولات خود را بصورت آنلاین می‌فروشید یا در فروشگاه، در نظر گرفتن بسته‌بندی به عنوان بخشی از تجربه کلی برند و نه بعنوان بخشی مجزا اهمیت بسیاری دارد.

طراحی محیطی

طراحی یک فضا، همانند طراحی محصول می‌تواند کیفیت استفاده‌کنندگان آن را تحت تاثیر قرار دهد. مهم‌ترین عامل در تعیین مشخصات شکل‌دهنده یک محیط، کاربری و هدف استفاده از آن است. از طرف دیگر، محیط‌های داخلی، خارجی و فضاهای موقت، هر یک ملزومات خود را دارا بوده و طراحی منحصر به فرد خود را اقتضا می‌کند. نحوه طراحی و ساخت محیط، بصورت قابل توجهی اتفاقات درون آن محیط را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تخصص‌های ما

دستگاه حضور غیاب تسنیم محصول طراحی درباره ایکاس

تیم ما

طراح

شبنم کامیار

طراحی محصول، ایده پردازی، توسعه محصول، طراحی بسته‌بندی

مدیر طراحی

محمد سینا گویلی

طراحی محصول، طراحی تجهیزات پزشکی، مبلمان شهری، طراحی بسته بندی

طراح

نازنین امیدی

طراحی محصول، ایده پردازی، توسعه محصول

طراح

عطیه جهانشاهی

طراحی محصول، ایده پردازی، توسعه محصول

طراح

شیرین درخشان‌فر

طراحی محصول

طراح

هدیه جهانگیری

طراحی محصول، توسعه محصول، نمونه سازی

طراح

محمد شکرابی

طراحی الکترونیک و مکاترونیک

مدیر تولید

سیاوش اسپری

ساخت پروتوتایپ، مدیریت تولید

طراح

ستار سعادتمند بحری

طراحی داخلی، طراحی مبلمان، دکوراسیون فروشگاهی

طراح

ارسلان آبین

طراحی محصول

طراح

محمد امین عباس زاده

طراحی محصول و نمونه سازی

طراح

نرگس عباس زاده

طراحی هویت بصری، طراحی UI\Ux، طراحی بسته‌بندی

کسانی که
ما را یاری کرده‌اند

حمید نیک‌خو

طراح محصول

صابر مردانی

هم‌بنیانگذار

احسان تقدسی

هم‌بنیانگذار

مرتضی اعتصامی

هم‌بنیانگذار