کسب و کار شما اولویت ما و

مخاطبان شما منبع الهام ما هستند

تیم ما، متشکل از طراحان و مهندسان صنعتی و با هدف ارائه خدمات طراحی و مهندسی محصول به تولیدکنندگان داخلی، در سال ۸۵ تأسیس گردید. ما همواره در تلاش بوده‌ایم تا با یافتن راه حل‌های خلاق، اقتصادی و انسان محور، محصولات تولیدشده شرکت‌های تولیدی را از نمونه های عرضه شده مشابه در بازار، متمایز گردانیم. این مهم، از یک سو بر پایه تجربه‌های هنری، شناخت فنی و علوم انسانی و از سوی دیگر بر پایه متدهای نوآورانه استوار است. بدین ترتیب تیم ما با استفاده از رویکردهای نوین بازاریابی، مدیریت کیفیت و در نظر گرفتن خواسته‌های جامعه هدف، محصولات طراحی شده را با قابلیت رقابتی بیش‌تری به کارفرما ارائه می‌دهد.


ما تلاش می‌کنیم که کسب‌و‌کار شما را از طریق طراحی و نوآوری، رشد و توسعه دهیم

تفاوت یک محصول خوب و یک محصول عالی در ده درصد نهایی است. همه‌ی محصولات نود درصد اشتراک دارند، ویژگی­‌های اصلی مشترک، قیمت یکسان و داستان مشابه. اما ده درصد آخر است که تفاوت واقعی را تعیین می­‌کند. این بخشی است که شما را از رقبایتان جدا می­‌کند. این دشواری و مشقت جزییات است و ممکن است پنجاه درصد از وقت شما را به خود اختصاص دهد. اما زمان چیزی نیست که شما به دنبال سنجش آن هستید، شما به دنبال سنجش تفاوت بین خوب و عالی هستید.

حوزه های فعالیت ما

طراحی محصول

طراحی محصول در استودیو ایکاس مجموعه‌ای از فعالیت‌های استراتژیک و تاکتیکی از ایده‌پردازی تا تجاری‌سازی و خلق یک طراحی محصول است. در یک رویکرد سیستماتیک، طراحان محصول ایده‌ها را مفهوم‌سازی و ارزیابی کرده و آن‌ها را به یک محصول یا مصنوع ملموس جدید تبدیل می‌سازند. این حوزه از فعالیت شامل طراحی تمامی محصولاتی می‌باشد که در زمینه مختلف نیاز به طراحی دارند که شامل طراحی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم خانگی، لوازم ورزشی، مبلمان شهری، تجهیزات حمل و نقل و هر آنچه که به عنوان یک محصول تجاری تولید انبوه می‌گردد.

طراحی بسته بندی

بسته‌بندی یکی از بخش‌های مهم در تجربه کلی مشتری از برند است. بسته‌بندی می تواند شامل بسته‌بندی بیرونی، بسته‌بندی داخلی، بسته‌بندی محصول یا هر سه باشد. خواه شما محصولات خود را بصورت آنلاین می‌فروشید یا در فروشگاه، در نظر گرفتن بسته‌بندی به عنوان بخشی از تجربه کلی برند و نه بعنوان بخشی مجزا اهمیت بسیاری دارد.

طراحی محیطی

طراحی یک فضا، همانند طراحی محصول می‌تواند کیفیت استفاده‌کنندگان آن را تحت تاثیر قرار دهد. مهم‌ترین عامل در تعیین مشخصات شکل‌دهنده یک محیط، کاربری و هدف استفاده از آن است. از طرف دیگر، محیط‌های داخلی، خارجی و فضاهای موقت، هر یک ملزومات خود را دارا بوده و طراحی منحصر به فرد خود را اقتضا می‌کند. نحوه طراحی و ساخت محیط، بصورت قابل توجهی اتفاقات درون آن محیط را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تخصص های ما

 • تحقیقات و تعیین استراتژی طراحی و تولید محصول
 • ارزیابی و تحلیل محصولات بازار
 • ایده پردازی، طراحی دستی و حل خلاقانه صورت مسئله‌های طراحی
 • توسعه ایده و  ارتقای کانسپت محصول
 • مدلسازی کامپیوتری CAD & CAM
 • ارزیابی و تعیین مواد و روش‌های تولید
 • طراحی جزئیات و اتصالات محصول متناسب با روش‌های تولید
 • نمونه سازی و پروتوتایپینگ محصول
 • تست و ارزیابی محصول توسط کاربران محصول
 • طراحی گرافیک محصول و بسته‌بندی
 • ارائه مشاوره تولید و نظارت کیفی تولید محصول


تیم ما

سینا گویلی مدیر استودیو طراحی ایکاس

محمد سینا گویلی

طراحی محصول، طراحی تجهیزات پزشکی، مبلمان شهری، بسته بندی

Dummy Image

شبنم کامیار

طراحی محصول، طراحی بسته بندی

استودیو طراحی ایکاس احسان تقدسی

احسان تقدسی

طراحی تجربه کاربری، طراحی گرافیک رابط کاربری، طراحی محصول، طراحی بسته بندی

صابر مردانی استودیو طراحی ایکاس شرکت طراحی صنعتی طراحی محصول

صابر مردانی

پروتوتایپینگ، مدل سازی کامپیوتری، نمونه سازی ،مشاور تولید

Dummy Image

ستار سعادتمند بحری

طراحی داخلی، طراحی مبلمان، دکوراسیون فروشگاهی

سید مرتضی اعتصامی استودیو طراحی ایکاس شرکت طراحی صنعتی طراحی محصول

سید مرتضی اعتصامی

مدریت و کنترل پروژه، مدیریت صنعتی

حمیدرضا نیک‌خو

طراحی محصول، توسعه ایده