خدمات نمونه‌سازی و مشاوره تولید

فب لب ایکاس در زمینه طراحی و ساخت محصولات به خصوص مصنوعات فلزی در حوزه های مختلف از قبیل تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی، تجهیزات آی تی و بانکی و سایر حوزه ها بیش از یک دهه مشغول به فعالیت می باشد و همواره تلاش نموده است که راهکارهای نوآورانه‌ای را برای خلق و تولید یک محصول ارائه نماید. در این راه  با تسلط کافی بر مواد و روش‌های ساخت تولید، تضمین کیفیت را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. 

ساخت نمونه‌ی اولیه

ما با بهره گیری از مواد و روش‌های مناسب ساخت نمونه اولیه محصول جهت ارزیابی و بررسی محصول از نظر عملکرد، فرم، ویژگی‌های تجاری و …، نمونه با کیفیت و مناسب را برای پیشبرد روند طراحی و تجاری‌سازی محصول به شما ارائه می‌دهیم.

بررسی روش ساخت

محصول شما نباید به هر قیمتی ساخته شود! ما بهترین راهکار ساخت را برای صرفه جویی در زمان و هزینه و دستیابی به بهترین کیفیت ظاهری و عملکردی به شما ارائه می‌دهیم و چشم انداز درستی از آینده محصول در خط تولید را برای شما روشن می‌کنیم.

طراحی و ریدیزاین محصول

طراحی محصول مورد نظر شما منطبق بر هویت برند و نیازهای کاربر و همچنین در راستای اهداف شرکت شما در این مجموعه انجام می‌شود. این خدمات مراحل ابتدایی ایده تا جزئیات بسیار دقیق ساخت و تولید را در بر می‌گیرد.

مشاوره تولید

نظارت بر تولید محصول، بخشی از پروسه طراحی محصول به شمار می‌رود که در آن به موضوعاتی هم‌چون انتخاب مواد و روش‌ تولید، جزئیات طرح و ارائه‌ راه‌حل‌های ساخت پرداخته می‌شود که موجب اجرای دقیق‌تر و کیفیت بالاتر محصول می‌شود.

چرا ایکاس

تسلط

ما با تسلط کافی بر مواد و متریال موجود در بازار و هم‌چنین روش ساخت مناسب با هرکدام از آن‌ها که خود نیازمند به‌روز بودن دانش تکنولوژیک می‌باشد؛ شما را در فرآیند ساخت محصول همراهی می‌کنیم.

تجربه

راه‌حل‌های کارامد و ایده‌های مناسب برای حل مشکل یا مدیریت ریسک نیازمند تجربه‌ی فراوان در زمینه ساخت محصولات فیزیکی است. هرچه این تجربه بیش‌تر باشد، بهره‌وری محصول بیش‌تر است.

دقت

هرچه محصول یا نمونه‌ی ساخته شده به محصول طراحی شده نزدیک‌تر باشد، محصول موفق‌تری خواهید داشت. تیم ساخت و تولید ایکاس شما را در این روند به بهترین شکل همراهی می‌کند.

خدمات ما در زمینه نمونه سازی و مشاوره تولید

ورقکاری خمکاری در زمینه نمونه سازی ایکاس خدمات نمونه سازی و مشاوره تولید

۱. خدمات ورقکاری

ورق کاری به طور کلی مجموعه کارهایی است که برای فرم دادن ورق فلزی توسط ماشین آلات مخصوص انجام می‌شود. بسیاری از محصولاتی که به طور روزمره با آن‌ها سر وکار داریم با این روش ساخته می شوند. فرآیند ورقکاری به نسبت ضخامت‌های مختلف ورق می تواند متفاوت باشد. فب لب ایکاس با بهره گیری از دستگاه های دقیق و تیمی با تجربه، آماده ارائه خدمات ورقکاری از جمله برش، خم، جوش، پرداخت، اتصالات و غیره می‌باشد.

۲. خدمات نمونه سازی

نمونه‌سازی سریع به شرکت‌ها کمک می‌کند تا ایده‌ها را به واقعیت تبدیل کنند و آن را تا یک نمونه باکیفیت پیش ببرند که مانند محصولات نهایی به نظر می‌رسد و به خوبی کار می‌کند. در واقع نمونه‌سازی سریع محصولات را از طریق یک سری مراحل اعتبار سنجی به سمت تولید انبوه هدایت می‌کند.‌ برای این کار از روش‌های نمونه سازی مانند پرینت سه بعدی، ماشین‌کاری فوم و … استفاده میشود. طراحان ما با بررسی و تحلیل فرم و عملکرد محصول، ملاحظات مربوط به فرآیند چاپ سه‌بعدی را در نظر می‌گیرند و بهینه ترین طراحی را ارائه می‌دهند. هم‌چنین در بررسی دوباره طراحی محصول و تغییر آن از نظر مقرون به صرفه بودن یا دقت چاپ نیز می‌توانید از خدمات نمونه سازی ایکاس بهره بگیرید.

پرینت سه بعدی 3d print پروتوتایپینگ خدمات نمونه سازی و مشاوره تولید
و رنگ کاری فلز در خدمات پروتوتایپینگ ایکاس خدمات نمونه سازی و مشاوره تولید

۳. خدمات پرداخت و رنگ‌کاری

قطعات ساخته شده به روش ورقکاری، اغلب دارای اضافات، زبری و ناهمواری است. پرداخت‌کاری فلز یا تکمیل‌کاری فلز، مجموعه کارهایی است که برای برطرف کردن این مشکلات انجام می‌شود. هم‌چنین پرداخت، قطعه را برای عملیات رنگ‌کاری آماده می‌کند. انواع مختلفی از فرآیندهای پرداخت فلز وجود دارد که می‌توان برای اهداف مختلفی از آن‌ها استفاده کرد. از روش‌های معمول پرداخت می‌توان به پرداخت با نمد، واکس، گیلانس، چسب نمد، اسکاچ پرداخت‌کاری، سند بلاست، پولیش، آبکاری، سنگزنی و پوشش پودری اشاره کرد.

۴. خدمات مونتاژ

فب‌‎لب ایکاس خدمات مونتاژ با کیفیتی را برای محصولات و قطعات تولید شده ارائه می‌دهد. نیازهای مشتری، چه در زمینه فعالیت‌های عملیاتی، یا یک پروژه واحد باشد، در این مجموعه برطرف خواهد شد. حتی اگر بخشی از فرآیند فراتر از ظرفیت یا امکانات فب‌لب باشد، از خدمات همکاران برای تحقق اهداف تولید بهره می‌گیریم. در فب‌لب ایکاس، ما فرآیندها و چالش‌های پیش روی ساخت و مونتاژ را پیش بینی کرده و با بهره‌گیری از امکانات موجود، در داخل و خارج از فب‌لب، محصول طراحی شده را به یک محصول تولید شده‌ی با کیفیت نزدیک می‌کند.

اتصالات نمونه سازی تولید 01 خدمات نمونه سازی و مشاوره تولید

نمونه کارهای نمونه‌سازی و مشاوره تولید

پرسش‌های رایج

هر روش نمونه سازی و تولیدی که مناسب محصول شما باشد، با دستگاه و روش خاصی انجام می‌شود. هر کدام از این دستگاه‌ها ورودی خاصی دارند. بعد از ارائه ایده و اطلاعات لازم در خصوص محصول شما، طراحان فب‌لب ایکاس تغییرات و اصلاحات لازم را ایجاد کرده و با فرمت متناسب با روش ساخت آماده می‌کنند. پس به یاد داشته باشید که هر ایده‌ای آماده‌ی ساخت و نمونه‌سازی نیست.

با توجه به اینکه در فرآیند ساخت ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده‌ای بیفتد، یا اینکه قیمت مواد و ابزار وابسته به آن روز‌به‌روز ممکن است تغییر کند، نمی‌توان قیمت دقیقی اعلام کرد. معمولا قیمت ساخت یا نمونه سازی محصول با 20 درصد تلرانس ارايه می‌شود که همین مقدار نیز در روش‌های مختلف ممکن است بالاتر یا پایین‌تر باشد.

در هر پروژه‌ای برای اطمینان از ظاهر و عملکرد و هم‌چنین تست محصول بر اساس فاکتورهای اصلی آن، انجام یک یا چند مرحله نمونه سازی واجب است. در فب لب ایکاس نیز این کار حتما انجام خواهد شد. در صورتی که کارفرما اصرار به تولید مستقیم داشته باشد، فب‌لب ایکاس مسئولیتی در خصوص عواقب آن نخواهد داشت.

مشاوره تولید یکی از خدمات استودیو ایکاس است. در صورتی که ایده یک محصول جدید دارید و برای تعیین جنس و روش ساخت آن به کمک نیاز دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید. این کار قبل از شروع طراحی است. چون یکی از الزامات شروع طراحی،‌ اطلاعات مواد و روش ساخت است. مشاورین ما به شما کمک می‌کنند تا جنس محصول خود را از پلاستیک گرفته تا چوب و شیشه و انواع مختلف فلزات انتخاب کنید تا به بهترین نتیجه و عملکرد برای محصول خود برسید.

 

برای ثبت امتیاز برای این پست کلیک کنید
تعداد امتیازات: 2 – میانگین امتیاز: 5

دریافت مشاوره و سفارش خدمات نمونه سازی

جهت دریافت مشاوره و راهنمایی درباره خدمات نمونه سازی و مشاوره تولید ایکاس با ما تماس بگیرید.

فراخوانی-اقدام

فرم ثبت نام دوره مقدماتی تجربه طراحی محصول

لطفا جهت ثبت نام در دوره، اطلاعات زیر را وارد کنید و در صورت نیاز به راهنمایی یا اطلاعات بیشتر با شماره 09126088533 تماس بگیرید.